Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

VIDEO Co nás o víkendu čeká? Thurman vs. Pacquiao, Whyte-Rivas a to stále není vše

Pacquiao vs. ThurmanPacquiao vs. ThurmanPRAHA – Pro červenec jsme vám nenabídli tradiční pozvánku, proto pro tento týden, kdy nás čeká hodně nabitá sobota, přichází na řadu ta menší, aktuální.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

20. ČERVENCE – DERECK CHISORA (30-9, 21 KO) vs. ARTUR SZPILKA (22-3, 15 KO) – TĚŽKÁ VÁHA

Nahoru, dolů jdou kariéry vlastně obou sobotních soupeřů, kteří si to rozdají na galavečeru Whyte vs. Rivas. Chisora v posledních dvou letech zapsal prohry s Agitem Kabayelem a Dillianem Whytem, stejně jako triumfy nad Zakariou Azzouzim, Carlosem Takamem a Senadem Gashim.

Szpilka po dvou tvrdých knockoutových prohrách s Deontayem Wilderem a Adamem Kownackim (2016 a 2017) loni porazil nejdříve na body Dominicka Guinna a poté i Mariusze Wacha. Na čí stranu se přeleje houpačka ve vzájemném střetu?

TIP AUTORA: Výhra Szpilky TKO

20. ČERVENCE – DAVID ALLEN (17-4-2, 14 KO) vs. DAVID PRICE (24-6, 19 KO) – TĚŽKÁ VÁHA

Další duel ze sobotního galavečera Matchroom Boxing v Londýně. Dva jmenovci, dvě rozdílné kariéry. Allen jde pozvolna nahoru, souboj s Pricem vnímá coby životní, a tak k němu také přistupuje. Price od února 2017 zapsal tři prohry s těžšími soupeři, pokaždé padl před limitem. Dvakrát KO, jednou kvůli zranění. Proti Allenovi je žebříčkově i kurzově outsiderem, na druhou stranu, jeho zadní rovná patří mezi tři nejtvrdší v těžké váze.

TIP AUTORA: Výhra Allena TKO

20. ČERVENCE – DILLIAN WHYTE (25-1, 18 KO) vs. OSCAR RIVAS (26-0, 18 KO) – TĚŽKÁ VÁHA

Whyte má za sebou výsledkově fantastický rok 2018. Navíc jeho výkony také postupně rostly. Proti bude šikovný Kolumbijec, který platí za nenaplněný talent těžké váhy. Jak kvůli zraněním, tak kvůli potížím s očima. Ty jsou údajně pryč, naposledy pak v lednu knockoutoval Američana Bryanta Jenningse s tím, že duel mohl na body dopadnout na obě strany. Whyte je ale jiný typ boxera a mohl by Rivasovi paradoxně hodně sedět.

TIP AUTORA: Výhra Rivase 2-1 na body

20. ČERVENCE – EFE AJAGBA (10-0, 9 KO) vs. ALI EREN DEMIREZEN (11-0, 10 KO) – TĚŽKÁ VÁHA

Tak trochu schovaný, ovšem nesmírně zajímavý duel dvou talentů těžké váhy, kteří si to rozdají na galavečeru Thurman vs. Pacquiao. Oba jsou účastníky poslední olympiády v Riu, kde Ajagba došel do čtvrtfinále, Demirezen skončil v prvním kole na rukavicích budoucího bronzového medailisty Filipa Hrgoviče z Chorvatska. Favoritem desetikolové bitvy je Ajagba, Demirezen bude muset předvést maximum ze svých dovedností, aby na půdě soupeře uspěl.

TIP AUTORA: Výhra Ajagby 2-1 na body

20. ČERVENCE – KEITH THURMAN (29-0, 22 KO) vs. MANNY PACQUIAO (61-7-2, 39 KO) – VELTEROVÁ VÁHA

Byť je Thurman o deset let mladší a také dle mnohých favoritem, žebříčkově výše postaveným je filipínská legenda. Bijec přezdívaný „One Time“ platil svého času za nejlepší velterovou váhu za duem Mayweather – Pacquiao, jenže zranění jej výrazně zpomalila. A poslední výkon proti Josesitu Lopezovi byl více než slabý. Stejně tak nepřesvědčil ani proti Shawnu Porterovi a Dannymu Garciovi předtím. Co předvede proti Pacquiaovi, jehož výkonnost je tak nějak pořád konstantně špičková.

TIP AUTORA: Výhra Pacquiaa 2-1 na body (autor je ale velkým fanouškem Pacquiaa, klidně se může stát, že Thurman předvede životní zápas, má na to, aby jej i knockoutoval)

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2019 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze