Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Už definitivně? Tyson vykouřil jed z žáby, zabil Zlo a zakládá plantáž marihuany

  • Napsal Profiboxing.cz

Mike Tyson s marihuanou / zdroj foto: Mike TysonMike Tyson s marihuanou / zdroj foto: Mike TysonPRAHA – Další emotivní vystoupení pro ESPN má za sebou legendární boxer Mike Tyson, který se v průběhu své kariéry potýkal s agresivitou, závislostí na drogách i sexu.

Je to pár let, co nejmladší šampion těžké váhy vystoupil pro ESPN, kde se přiznal k tomu, že poslední týdny a měsíce před rozhovorem lhal o tom, že se dostal ze závislosti na alkoholu a drogách. A že se definitivně napraví.

VÍCE O MIKU TYSONOVI:

Vydal dvě autobiografie, pohyboval se kolem boxu, začal po státech jezdit vyprávět svůj příběh, loni s ním navštívil také Prahu.

Nyní má za sebou další zpověď pro stejnou televizi. „Už nechci být to monstrum. Nechci, aby si mě pamatovali jako neurvalce, až umřu. Nechci být nebezpečný rodině ani manželce,“ přiznal mimo jiné.

Definitivní nápravu učinil až skrze halucinogen. „Ten zážitek trval jen patnáct minut, ale změnilo mě to navždy. Když jsem přišel k sobě, mohl jsem mluvil. Ale v hlavě jsem měl úplně vymeteno,“ popsal svůj zážitek s přírodní drogou, kterou po staletí užívali jihoameričtí indiáni. Ti je získávali z rostlin nebo žab.

CELÝ ČLÁNEK SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE!

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze