Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Ústecké gala se rozrůstá. Konečný: Jsem nadšený ze tří tituláků, Ducára i Pejsara

  • Napsal Antonín Vavrda

Save Boxing 2Save Boxing 2PRAHA – Už v sobotu 10. července se uskuteční další letošní galavečer na severu Čech v Ústí nad Labem. Tentokrát v hotelu Clarion, opět skrze stream a opět se bude nač dívat, byť Lukáš Konečný plní slib a bude tentokrát už „jen“ promotérem akce.

Celkem dvanáct duelů se zatím chystá do Clarion Congress Hotel v ústecké Mekce boxu u nás. Hned tři pak budou o tituly – Viktor Agateljan (9-1, 5 KO) si to znovu rozdá s Tomášem Bezvodou (9-15, 6 KO), Ondřej Budera (14-21-1, 8 KO) zkusí konečně získat pás v polotěžké váze, tentokrát proti Michalu Rybovi (6-3, 5 KO) a navrátilec Stanislav Eschner (14-15-1, 7 KO) má před sebou Jozefa Jurka (6-2, 4 KO) a vidinu menšího titulu UBO International.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A pokud se mu souboj povede, kdo ví, třeba bude následným vyzývatelem lepšího z dvojice Budera vs. Ryba. Ale hezky postupně.

„Jsem velmi spokojený zatím s tím, jak se to vyvíjí. Tři titulové a vyrovnané duely mě velmi těší. A i zbytek startovky přinese skvělé souboje, jsem rád, že se proti zahraničním soupeřům představí Vasil Ducár i Venca Pejsar,“ řekl pro Profiboxing.cz Konečný, tentokrát v roli promotéra, manažera a také trenéra.

Vedle Eschnera bude stát v rohu také své dceři Jarce, který si to rozdá na druhý pokus v oficiálním amatérském souboji s Nikolou Herzinovou.

A jak zmínil, v akci budou i elitní české křížové váhy Václav Pejsar (15-11, 13 KO), který s kamarádem Arturem Tereščenkem rozjíždí pravidelné povídání z ringu na svém Youtube kanále (podobně jako Profiboxing.cz), a Vasil Ducár (9-4-1, 8 KO). Ten si před další velkou výzvou střihne „udržovací“ duel na domácí půdě.

Chybět pak nebude po delší pauze zaviněné zraněním zad Martin Parlagi (25-5-1, 14 KO). Ten si po sérii tří porážek v řadě bude chtít spravit chuť na Felixi Garciovi (7-1-1, 3 KO), Nikaragujci žijícím ve španělské Gironě.

„Budeme opět dělat placený stream na ticketstream.cz, určitě ve větší kvalitě než posledně, chci to opět hodně levné, takže v předprodeji za 80 korun, v den akce za 150 korun. Pokud vše klapne, půlhodinový záznam poté bude mít k dispozici ČT Sport,“ pokračuje Konečný. Ten samozřejmě vnímá rozvolňování opatření, s ohledem na poslední zkušenosti ale o přesunu do větších prostor neuvažoval.

„Bude omezená kapacita, nic měnit nebudeme. Většinu zaberou sponzoři a hosté, do prodeje půjde za 500 korun zhruba stovka lístků, ale tu si rozeberou nejspíše stálí fanoušci, kamarádi boxerů atd. pokud by ale někdo měl zájem, ať mě kontaktuje na , nebo do zpráv na našem facebookovém či instagramovém profilu,“ dodal nejúspěšnější tuzemský profesionální boxer.

Při pohledu na startovku není důvod váhat...

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze