Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Thompson si nejdříve užil sex, pak vyřídil Solise a chce více!

  • Napsal Antonín Vavrda

Thompson - SolisTEKIRDAG – Vyhodíte ho ze dveří a on se vrátí oknem. Američan Tony Thompson (39-4), který nepřestává překvapovat. V noci na sobotu zdolal v Turecku supertalentovaného, ale líného Kubánce Odlaniera Solise (20-2) a znovu míří k výšinám...

„Je mi sice 42 let, ale každý den začínám sexem se svojí ženou, a vy všichni v sobotu uvidíte, že můj věk nehraje žádnou roli v mé kariéře," pronesl v pátek na vážení dvaačtyřicetiletý bijec, který s boxem začal až těsně před třicítkou a se svou ženou má sedm dětí a touží po dalších.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

V tureckém Tekirdagu pak svá slova v ringu potvrdil. Statického Solise, který i přes značnou nadváhu chvílemi dokazoval, jaký talent v něm dříme, jasně přeboxoval především ve střední pasáži zápasu a nakonec mohl slavit, byť jen těsné vítězství 2-1 na body.

Solis vs. Thompson„Co budu dělat nyní? Trochu si odpočinu a uvidíme, jaké nabídky mi přijdou dále," usmíval se po vyhlášení výsledků Thompson, jehož manželka se má asi nač těšit. Když loni zdolal Davida Price britská média šokoval slovy o tom, že nyní bude jeho žena potřebovat vozík, jak ji v sexu zničí kyčle.

„Kdo chce, vím, jak se ke mně dostat, jsem šťastný, že taktika vycházela dokonale a že rozhodčí rozhodli tento zápas spravedlivě. Uvidíme, co bude dál, už se těším," dodal nově šestý nejlepší bijec těžké váhy dle Boxrec.com a Mezinárodní šampión WBC.

Nabízí se tak jeho souboj s talentovanými mladíky Deontayem Wilderem, Bryantem Jenningsem, nebo Mikem Perezem. Thompson, který ve své kariéře sice prohrál čtyřikrát, ovšem pouze Vladimir Kličko jej dokázal dvakrát poslat k zemi a jasně přejet (Pulev v souboji s ním tolik nedominoval), tak možná ještě dostane třetí šanci na zápas o titul mistra světa a tentokrát v organizaci, které ukrajinský kolos nevládne.

Thompson vs SolisA Solis? Toho mnozí, včetně respektovaného Dana Rafaela, posílají do důchodu. A hůl nad ním nejspíše definitivně zlomili kouč Pedro Diaz, který s ním ani do Turecka necestoval, a také promotér Ahmet Öner, který jej neustále tlačil vpřed a ještě v průběhu zápasu s Thompsonsem se jej snažil nastartovat.

Marně a následně pochopitelně zuřil. „Solis mne velmi zklamal. Dostal obrovskou příležitost a čekal jsem, že se k ní postaví jinak. Že do toho půjde naplno, že se pokusí tu zeď zdolat, ale on ne, byl letargický, nezasloužil si vyhrát. Gratulujeme Tonymu k jeho skvělému výkony," odstřelil třiatřicetiletého trojnásobného mistra světa i olympijského vítěze horkokrevný manažer.

Dá se tak říct, že jeho stáj, která v těžké váze vše stavěla na Solisovi, kterému obětovala Ondru Pálu i Konstantina Airicha, je aktuálně ve velkých problémech. Mladík Agit Kabajel totiž v souboji s Gbengou Oloukonem dokázal, že na ty nejlepší ani zdaleka nemá a již s Nigerijcem mu k desáté profesionální výhře mezi profesionály notně pomohli bodoví.

Že by „čistič" Thompson zbavil těžkou váhu nejen Solise, ale i nevyzpytatelného a málo oblíbeného šéfa stáje Arena Box-Promotions?

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze