Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Talent Bojcov je v umělém spánku! Našli ho opilého a zraněného v metru

  • Napsal Antonín Vavrda

Denis Bojcov / zdroj foto: Sauerland EventDenis Bojcov / zdroj foto: Sauerland EventBERLÍN – Šokující zpráva přišla z německé metropole. Bývalý velký talent těžké váhy Denis Bojcov (36-1) byl minulý týden s těžkými poraněnými hlavy nalezen na kolejích v berlínském metru. Po následné operaci byl lékaři uvedený do umělého spánku. Po příčinách nehody nyní pátrá místní kriminálka.

Devětadvacetiletý Bojcov byl považovaný za velký talent těžké váhy a dokud nad ním držel ochrannou ruku německý gigant Universum, stoupala jeho hvězda prudce vzhůru. Na své cestě mimo jiné porazil Bojcov i českého bijce Ondřeje Pálu.

Jenže jakmile se dostal Universum do problémů, které vyvrcholily před dvěma lety krachem a navíc hádkami a soudními spory mezi Bojcovem a šéfem formace Waldemarech Kluchem, nabrala jeho kariéra strmě směr dolů. Ruského bohatýra navíc začala pronásledovat vleklá zranění ramenou, zmar pak vyvrcholil jeho mizerným výkonem v souboji o pozici povinného vyzývatele Vladimira Klička s Alexem Leapaiem.

Dle zpráv z Německa měl Bojcov psychické problémy, ovšem na přelomu letošního roku se zdálo, že se situace mění k lepšímu. Možná proto, že jeho partnerka byla v očekávání prvního potomka. „Je to strašné a smutné," hledal pro Hamburger Abendblatt marně slova jeho poradce Gagik Chačatrjan.

Co se mělo stát? Informace jsou zatím kusé. Bojcova měli najít v bezvědomí, pomláceného a s krvácením do mozku na kolejích mezi dvěma stanicemi berlínského metra. Zda jej tak někdo dovlekl, zbil, nebo se jedná o neúspěšný pokus o sebevraždu je nyní teprve předmětem vyšetřování. Německá média zatím ani neví přesné datum, kdy k nehodě došlo.

S ohledem na vážnost zranění – hamburský list navíc píše i o operaci jedné z jeho paží – je téměř vyloučeno, že by se momentálně svěřenec Ulliho Wegnera ve stáji Sauerland Event ještě vrátil mezi šestnáct provazů. Ostatně a pochopitelně toto nyní všechny v okolí jeho i jeho partnerky zajímá ze všeho nejméně.

„Nic o Denisově nehodě nevíme, proto ji také nebudeme komentovat. Naše myšlenky a modlitby jsou nyní s ním, jeho rodinou a doufáme, že se brzo uzdraví," vzkázal za celý Sauerland jeho nejbližším promotér Kalle Sauerland.

Tým webu Profiboxing.cz se k tomuto přání připojuje!

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze