Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Spence je po hrůzné nehodě v pořádku. Ferrari ale řídil pod vlivem omamných látek

  • Napsal Antonín Vavrda

Errol SpenceErrol SpenceDALLAS – Dobrá a špatná zpráva pro Errola Spenceho Jr. (26-0, 21 KO), který je momentálně šampionem WBC a IBF ve velterové váze. Levoruký Američan je po těžké nehodě ve svém luxusním Ferrari v pořádku. Ovšem v inkriminovaný okamžik řídil pod vlivem omamných látek.

DALŠÍ NOVINKY K ERROLU SPENCEMU:

Z toho video mrazí. Osmadvacetiletý Američan se ve svém luxusním sportovním voze roztočil na silnici v Dallasu jako vrtule. Z auta byl doslova vystřelen, protože nebyl připoután. Jenže možná právě to mu nakonec zachránilo život.

Byť byl okamžitě převezen do místní nemocnice na JIPku, už druhý den po nehodě, ke které došlo 10. října v nočních hodinách, vydalo Premier Boxing Champions (PBC), pod kterým boxuje, prohlášení, že Spence je v pořádku, bez zlomených kostí, má jen pár vyražených zubů a odřeniny.

„Žádné zlomené kosti, jsem barbar,“ napsal po dalších pár dnech na sociální sítě sám šampion WBC a IBF ve velterové váze.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

A tak trochu nepřímo jeho slova následně potvrdila také policie. Podle mluvčího dallaské policie totiž byl obviněn z řízení pod vlivem omamných látek. Zda byl před usednutím za volant požil alkohol, nebo byla v jeho těle nalezena nějaká droga, nebylo blíže specifikováno.

Tak, jako tak má Spence na krku nepříjemnost. „Pan Spence byl propuštěn z nemocnice a bude muset podat vysvětlení k nehodě. Každopádně je vše řešeno coby přestupek třídy B, protože šlo o nehodu jednoho vozidla bez dalších okolností, takže nechystáme další trestní obvinění. Ani nebudeme zkoumat, jak rychle pan Spence jel,“ zaznělo od policejního mluvčího.

Jelikož stále není jasno, čím se talentovaný levoruký bijec provinil, lze jen spekulovat o tom, jaký jej čeká trest. Ve hře je několik možností od odebrání řidičského průkazu a pokuty až po nepodmíněné odnětí svobody.

Spence by se přitom potřeboval soustředit na svoji sportovní kariéru, PBC totiž chtělo brzo oznámit jeho duel s bývalým šampionem Dannym Garciou na 23. ledna příštího roku. Nyní ale s oficiálním odhalením tohoto duelu musí počkat.

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze