Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

S Qwerty nejsou žerty. Za měsíc se představí v akci Zahradník, Pejsar a další

  • Napsal Profiboxing.cz

Václav Pejsar / zdroj foto: Tomáš LiškaVáclav Pejsar / zdroj foto: Tomáš LiškaPLZEŇ – Oblíbené menší galavečery Box v Retru pod hlavičkou Qwert Boxing se ze známé pražské diskotéky podívají také na západ Čech do Plzně. Místo? Kulturní dům Peklo!

Nebojte, v pražském Retru se bude boxovat i nadále, dokonce přesně o týden dříve než v Plzni. Možnosti uskutečnit „pekelné odpoledne a večer“ ale jednoduše nešlo odolat.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

„Jsme z Plzně, proto právě zde. Rádi bychom na domácí půdě navázali na předloni započatou tradici, která navíc bude předzvěstí velkého galavečera BOX LIVE ke dvouletému výročí 'Restartu boxu u nás',“ řekl Profiboxing.cz manažerka Qwert Boxing Monika Veselá.

„Navíc máme podporu Plzeň pro sport (Sportovní Plzeň) a radního Petra Chvojky,“ přidává promotér stáje Marek Švajner.

Plakát Retro PlzeňPlakát Retro Plzeň

Ani se nechce věřit, že tato formace je na české scéně stále necelé dva roky a v Kulturním domě Peklo představí své elitní boxery Josefa Zahradníka a Václava Pejsara. A pochopitelně i řadu dalších. Chybět nebude například i Sebastian Bytyqi, svěřenec Lukáše Konečného, který s Qwert Boxing úzce spolupracuje.

Fanoušci klasického boxu by měli vidět také slovenské eso Roberta Razce, který by chtěl pod hlavičkou české stáje získat tolik vytouženou velkou šanci. Ať již na domácí, nebo mezinárodní scéně.

„Pekelný box“, který je podpořený hastagem „S Qwerty nejsou žerty“, není pro toto místo ničím novým. V KD Peklo se boxovalo již v minulém desetiletí (dokonce tam byl sál pro tento sport, který byl ale loni vytopený) ještě v kladenských barvách se zde před devíti lety představila například i nejúspěšnější česká amatérská boxerka Martina Schmoranzová.

Takto se boxovalo v KD Peklo před devíti letyTakto se boxovalo v KD Peklo před devíti lety

Boxerské odpoledne odstartuje v KD Peklo ve 14:00 hodin amatérskými duely, následovat budou profesionální zápasy. Vstupné je 100 korun a startovní listinu budou organizátoři průběžně odhalovat na facebooku BOX LIVE!

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze