Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

PROSBA: Pomozte v pokračování webu Profiboxing.cz

  • Napsal Lukáš Konečný

Profiboxing.cz logoNásledujícími řádky se já Lukáš Konečný, coby vlastník webových stráneck Profiboxing.cz, obracím na naše čtenáře s velkou prosbou.

Profiboxing.cz jsem založil zhruba před deseti lety. Začali jsme s pár čtenáři, ale relativně rychle (během několika měsíců) jsme vyskočili na cca 400 čtenářů denně. Na úvod jsem všechny články psal či kopíroval já. Dokonce jsem se pouštěl do různých úvah, rozborů, tréninkových plánů a podobně.

Časem se však čtenáři rozrostli a s přispíváním mi začalo pomáhat více lidí, většinou však nepravidelně. Nepravidelnost příspěvků kvůli mé vytíženosti potkala také mojí osobu a tak se od března roku 2012 začal o chod webu starat profesionální tým.

Myslím, že je to vidět na kvalitě i četnosti příspěvků, na facebookovém profilu a dalších aktivitách. Na to jak malý sport box v českém prostředí je, si myslím, že máme velmi slušný počet čtenářů, přes 20 tisící unikátních čtenářů měsíčně. Toto číslo meziročně neustále roste. Web je archivován stránkou www.webarchiv.cz.

Dosud jsem chod webu financoval já, v posledních zhruba 20 měsících se náklady pohybovaly kolem 10 000,- Kč měsíčně. Avšak po ukončení mojí aktivní kariéry musím samozřejmě více šetřit. Pokoušeli jsem se najít inzerenty, ale cesta přes reklamní agentury je příliš obtížná, zdlouhavá a zatím vyšla naprázdno.

Proto smolím tento článek a snažím se apelovat na čtenáře webu: Najde se mezi Vámi prosím někdo – firma, jedinec, jedinci, kteří by byli ochotni webu Profiboxing.cz pomoci v dalším pokračování? Potřebovali bychom výše zmíněnou částku 10.000,- Kč měsíčně.

Samozřejmě za to nabízíme adekvátní reklamu určenou cílové skupině – 93 procent našich čtenářů jsou muži, 87 procent návštěvníků pak ve věku 15 až 34 let, 78 procent z nich jsou aktivní sportovci. Vše by bylo na smlouvu s doklady, prostě férová cesta. Myslíme si, že by byla škoda ukončit dlouholetou práci webu kvůli finančním problémům.

Prosíme tedy pokud nám můžete pomoci, pokud nechcete, abychom od ledna byli nuceni web skrečovat, a máte možnosti, kontaktujte nás na mailu či telefonním čísle 724394398.

Lukáš Konečný a Profiboxing tým

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze