Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Proměna Mika Tysona: Z nejstrašnějšího muže planety strážný anděl!

  • Napsal Antonín Vavrda

Mike Tyson zachraňuje zraněného motorkářeLAS VEGAS – Legendární boxer Mike Tyson dostal již hodně přezdívek, za „anděla" jej ale nejspíše až do minulého týdne nikdo neoznačil. Všechno je ale poprvé a zdá se, že i kdysi nejobávanější boxer světa (a nejen v ringu), se může změnit...

Jen si to představte – ženete si to po silnici na motorce. Určitě ne pomalu, poté uvidíte pouze žlutou šmouhu, vyletíte do vzduchu, přepadnete přes řidítka a skončíte na asfaltu. Ležíte pomlácený, zkrvavený na zemi, sice žijete, ale potřebujete pomoc. Najednou se k vám začne sklánět tvář, kterou tak dobře znáte. Kterou znáte, ale kterou byste nad sebou nikdy nečekal.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Tak by se dal ve zkratce popsat příběh motorkáře Ryana Chesleyho z minulého úterý v ulicích Las Vegas. „Myslel, že má halucinace. Že už je v nějakém jiném světě," řekl pro server TMZ za zraněného muže právní zástupce Stephen Stubbs.

Mike Tyson nad zraněným motorkářemJeho klient má dle zpráv webu zlomené kosti v těle, bolesti hlavy, pohmožděné rameno, několik tržných ran, ale je mimo ohrožení života. Mimo jiné také díky kolemjdoucímu Tysonovi, který se Chesleymu zjevil jako strážný anděl, zastavil dopravu, nechal zavolat záchranku a zabránil ostatním, aby s ním jakkoliv hýbali.

„Vůbec jsem nevěděl, co se děje, byl jsem úplně dezorientován. Jediné, co si pamatuji je, že mi Tyson říkal: Budeš v pořádku. Omara jsem ztratil, ale tebe, tebe neztratím," měl Tyson Chesleymu říct, když trošku přišel k sobě a došlo mu, že ještě není v nebi a že je vše skutečné.

Tyson u zraněného zůstal, než přijela záchranka a poté odešel. Motorkář, který si svého zachránce alespoň vyfotil na mobil, mu posléze poslal koš s ovocem a dopisem.

„Moc děkuju za to, že jste na mne po nehodě dohlížel. Je to ta nejvíc uklidňující věc na světě, když Mike Tyson říká lidem, aby na vás nesahali."

Opět se ukázalo, jak je život plný paradoxů... Těžko si představit podobnou situaci před nějakými pětadvaceti, dvaceti lety, kdy měl nejmladší mistr světa těžké váhy historie problémy hlavně sám se sebou, vysloužil si přezdívky jako „Zvíře", „Nejstrašnější muž planety" a pomoc druhým byste v jeho žebříčku hodnot hledali nejspíše marně...

Dopis zraněného motorkáře Miku Tysonovi

Koš s ovocem pro Mika Tysona od zraněného motorkáře

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze