Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Japonsko a odveta Mayweather-McGregor! V kleci a live na sítích pro zahnání nudy

Mayweather vs. McGregor 2Mayweather vs. McGregor 2PRAHA – Velkou pecku si nachystali pro fanoušky bojových sportů Američan Floyd Mayweather a Ir Conor McGregor. Současný svět ochromený pandemií nového koronaviru SARS-CoV-2 se rozhodli povzbudit 2. května 2020 vzájemným střetem v kleci. S fanoušky a v kleci!

Jeden je doma v Las Vegas, druhý v irském Dublinu. Oba pociťují současnou nepříjemnou situaci, kterou způsobuje onemocnění Covid-19. A oba ukazují, že i když milují peníze, tak mají i srdce na správné straně hrudníku.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

Conor McGregor i Floyd Maywaether už ve svých zemích přispěli nemalými částkami na boj s novým koronavirem SARS-CoV-2, oba se snaží aktivně nabádat k opatrnosti. A oba spojují čerstvé smutné události v rodinách.

Irskému bouřlivákovi během března zemřela tetička, americké boxerské hvězdě nejdříve bývalá dlouholetá partnerka Josie Harrisová, se kterou zplodil tři děti, vzápětí pak také milovaný strýc a trenér Roger Mayweather.

Ten byl u toho, byť nepřímo, když se synovec chystal v roce 2017 na střet právě s Conorem McGregorem. Zápas, který byl spíše show a exhibicí pro vydělání peněz než skutečnou bitvou, se uskutečnil v srpnu 2017 a jasně ho opanoval boxerský král.

Od té doby se spekuluje o jejich odvetě. A přestože Mayweather opakovaně odmítá další comeback, čas od času podobné spekulace rád přiživil. Mimo jiné i domluvenou spoluprací s UFC a Danou Whitem. Nebo tréninkem v oktagonu.

Nakonec se ale přece jen fanoušci dočkají. I díky současné situaci. A díky uvolnění přísných nařízení v Japonsku nastala i vhodná chvíle. Oba navíc cestující výhradně soukromými letadly, které nepodléhají omezením jako klasické spoje, takže není problém je do země vycházejícího slunce dopravit.

A kdy, že k zápasu dojde? V oblíbený to termín Floyda Mayweathera, na začátku května, konkrétně 2. 5. 2020, ovšem tentokrát nikoliv v boxerském ringu, ale v oktagonu, tedy světě Conora McGregora. Že ten ale není žádný extrémní zemař, není třeba dodávat.

Termín je naplánován cíleně, na květnové akce už mohou v Japonsku do hlediště diváci, byť nemohou sedět vedle sebe. Oba se rozhodli, že zápas tentokrát nebude na placených kanálech, ale živě na jejich a spřízněných Youtube kanálech – tedy Showtime Boxing a UFC, pro které to bude v tomto ohledu premiéra.

A místo konání? Slavné Tokyo Dome, tedy místo, kde před třiceti lety šokoval svět jistý Buster Douglas, když knockoutoval Mika Tysona. Dočkáme se překvapení i tentokrát? I když je otázka, jaký výsledek by byl vlastně překvapivý...

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze