Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Floyd comeback opět odmítl. Pacquiao sleduje hvězdy velteru v čele se Spencem

  • Napsal Antonín Vavrda

Floyd MayweatherPRAHA – Američan Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) se údajně do boxerského ringu už nevrátí. Alespoň tak se vyjádřil pro americká média manažer Mannyho Pacquiaa (62-7-2, 39 KO).

O jejich setkání se mluvilo opakovaně. Opakovaně ale americká boxerská hvězda Floyd Mayweather opakuje, že se do ringu nevrátí. Ano, vzápětí zase pronese, nebo udělá pravý opak. Ale...

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

„Mayweather nám řekl: Jsem v důchodu, žádný zápas nebude,“ citovala ve čtvrtek ESPN Seana Gibbonse, v současnosti manažera Mannyho Pacquiaa. Oba velcí rivalové a nejvýraznější postavy boxu posledních dvaceti let se střetli v ostře sledované bitvě v květnu 2015. I kvůli zranění ramene druhého jmenovaného z toho ale byla nakonec jednoznačná záležitost pro Američana přezdívaného „Money“.

Brzo třiačtyřicetiletý rodák z Grand Rapids ale rád provokuje, a ještě raději mění názor. Z důchodu už se jednou vrátil, aby před třemi lety vyškolil za velké peníze v ringu Ira Conora McGregora. Opakovaně se řeší, že by si to rozdali znovu.

O irského bouřliváka, který se v lednu úspěšně vrátil do oktagonu, navíc usiluje také Pacquiao, nebo pro svého chráněnce Terence Crawforda promotér Bob Arum.

Manny vs. FloydManny vs. Floyd

A hlavně, stále je tu tajná úmluva mezi Mayweatherem a Danou Whitem, šéfem UFC, kterou oba na konci roku 2019 potvrdili. A White by se rád v příštích týdnech sešel s poradcem Mayweathera, tajemným byznysmenem Alem Haymonem.

Pokud by se domluvili, existuje mnoho možností jejich spolupráce. Ať už na manažerské úrovni – v oktagonu i v ringu – tak třeba skrze premiéru jednoho z nejlepších boxerů všech dob v kleci. Tím by totiž vlastně ani neporušil slova o tom, že do ringu už se nevrátí...

A Pacquiao?

Ten je v jednačtyřiceti letech stále v elitní společnosti velterové váhy. A pořád extrémně žádané zboží, zvláště, když v roce 2019 zkrotil dva o více než deset let mladší americké bijce Adriena Bronera a Keitha Thurmana.

Dle Gibbonse bychom měli legendárního „Pacmana“ vidět v ringu opět na přelomu května a června. Potenciální soupeři? Opravdu vybraná společnost – Errol Spence Jr., Shawn Porter, Danny Garcia či Mikey Garcia.

Floyd a WhiteFloyd a White

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze