Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Stevenson už začíná chodit. 'A také začal komunikovat,' raduje se jeho přítelkyně

  • Napsal Antonín Vavrda

Adonis Stevenson / zdroj foto: Boxingscene.comAdonis Stevenson / zdroj foto: Boxingscene.comMONTREAL – Trvalo to, ale konečně svět zná zase nějaké nové podrobnosti o bývalém šampionovi WBC, Kanaďanovi Adonisi Stevensonovi (29-2-1, 24 KO), který skončil 1. prosince po porážce KO v 11. kole od Ukrajince Alexandra Gvozdika (16-0, 13 KO) v kómatu.

Celý boxerský svět to zasáhlo. Adonis Stevenson sice nebyl mezi fanoušky tím nejoblíbenějším boxerem, nic špatnému mu ale rozhodně nikdo nepřál.

VÍCE INFORMACÍ K ADONISI STEVENSONOVI:

Dlouholetý šampion WBC v polotěžké váze ale po porážce od Alexandra Gvozdika skončil v nemocnici v Quebecu, kde ho lékaři uvedli do umělého spánku. Z něj se probral až okolo vánočních svátků, také poté ale bylo o jeho zdravotním stavu zpráv pomálu.

O tomto víkendu ale svém partnerovi promluvila snoubenka Simone „Sisi“ Godová. „Ráda bych se s vámi ke konci prvního měsíce roku 2019 podělila o aktualizaci zdraví našeho milovaného boxerského šampiona Adonise Stevensona,“ začala své prohlášení.

„Minulý měsíc se probudil z kómatu a začal se ve společnosti své rodiny a specializovaného zdravotnického týmu uzdravovat. Dnes vám mohu s radostí říct, že po týdnech vyčerpávajících tréninkových a fyzických terapií podnik Adonis své první kroky a pracuje na tom, aby se mohl sám pohybovat.“

„Rozhodně to ale nebylo snadné. Adonis ale opět ukázal, že je to skutečný šampion, který dělá všechno pro to, aby se plně uzdravil. Je zároveň šťastný za všechny pokroky, které se mu daří. Je to šampion nejen v ringu. Jsem velmi ráda, že mohu říct, že opět začíná také komunikovat, mluvit. Se mnou, rodinou, přáteli, lékařským týmem. Jsem si jistá, že se náš Superman (přezdívka Stevensona) brzo uzdraví,“ přidala.

„Jménem naší firmy (pár společně také podniká) a celé rodiny bych vám ještě jednou ráda poděkovala za všechna poselství a neustálou podporu. Jsme opravdu nesmírně šťastní za tu obrovskou lásku a všechna přání, která se k nám dostala,“ zakončila své prohlášení žena, která Stevensonovi krátce před zápasem s Gvozdikem porodila dcerku.

Mimochodem, právě ukrajinský bijec byl jedním z těch, který poslal svému rivalovi na dálku vzkaz, podobně se zachoval například i jeho předchozí soupeř, Švéd Badou Jack. A pochopitelně i řada dalších. Nezbývá než věřit, že dobrých zpráv od Godové bude v dalších týdnech chodit stále více.

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze