Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

ZÁPASNÍKEM UFC 2019 dle čtenářů Pb.cz je suverénně 'BMF' Jorge Masvidal

Masvidal ničí AskrenaMasvidal ničí AskrenaPRAHA – Předposlední anketa našeho webu pro rok 2019 hledala zápasníka UFC uplynulých dvanácti měsíců. A vítěz byl jasný a vlastně ani ne tak překvapivý.

Pouze mezi třemi možnostmi se mohli vybírat nejlepšího zápasníka roku 2019 v prestižní lize smíšených bojových umění UFC. Ty možnosti byly ale více než exkluzivní, posuďte sami: Israel Adesanya, Henry Cejudo a Jorge Masvidal.

Výsledek?

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Dá se říct, že vlastně ani ne tak překvapivý. Celkem 57 procent vašich hlasů dostal posledně jmenovaný, aktuálně „Největší zkurvysyn ve hře“ Jorge Masvidal. A naprosto zaslouženě. Poté, co se vrátil po téměř dvouleté pauze sestřelil bijec přezdívaný „Gamebred“ nejdříve Darrena Tilla v duelu, ve kterém rozhodně nebyl favoritem.

Favoritem nebyl ani ve svém následném zápase, s do té doby neporaženým Benem Askrenem. Jeho gloriolu dokonalosti vyřešil za pouhých pět vteřin. Ano, čtěte správně, pět vteřin.

Fantastický rok 2019, díky kterému se možná letos podívá hodně zblízka na navrátilce Conora McGregora, završil triumfem nad Natem Diazem. Zápas dvou ostrých hochů s ještě ostřejším jazykem sice skončil předčasně po třech kolech kvůli zraněním v obličeji poraženého, dlužno dodat, že tvář Diaze pomuchlal Masvidal svoji precizní a systematickou prací.

Druhou příčku se 42 procenty v naší anketě obsadil neporažený talent Israel Adesanya, zbytek hlasů pak dostal Henry Cejudo. Uvidíme, jaké obsazení bude mít hlasování pro rok 2020...

 

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze