Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Ronda: Mayweatherovi a McGregorovi jde jen o prachy. A Lesnar dostal stopku

  • Napsal Antonín Vavrda

Ronda, Floyd a ConorRonda, Floyd a ConorPRAHA – Američanka Ronda Rouseyová si neodpustila rýpnutí do dvojice Floyd Mayweather – Conor McGregor, která si už opět vyměňuje „poklony“ skrze sociální sítě. Dle ní jde oběma hvězdám světu UFC a profesionálního boxu jen a pouze o peníze.

Už jen dva týdny zbývají do chvíle, než se do Ronda Rouseyová (12-1) vrátí zpět do světa UFC. Předposlední den v roce 2016 vyzve v T-Mobile Arena v Las Vegas světovou šampionku bantamové váhy Amandu Nuňesovou (13-4) z Brazílie.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Ještě než se ale začne naplno mediálně zabývat svoji soupeřkou, neodpustila si rýpnutí do Floyda Mayweathera a Conora McGregora, kteří se snaží mnohé fanoušky přesvědčit o tom, že si to jednou rozdají v boxerském ringu. Druhý jmenovaný – toho času největší hvězda světa MMA – dokonce dostal před několika dny boxerskou licenci v Kalifornii.

„Pokud jsou peníze vaší jedinou motivací, je to prostě špatně. Oba dva – Floyd i Conor vidí před sebou jen peníze. Nic jiného. A je jedno z jakého úhlu pohledu se na to díváte. A všichni jim to žerou, protože současná společnost tak hluboce uctívá sílu peněz. Škoda, že je to nejsnadnější cesta, jak lidi držet v napětí a bavit je. Podle mne je to špatně,“ prohlásila devětadvacetiletá bojovnice, která se vrací po loňské senzační listopadové porážce od Holly Holmové.

Rouseyové se nelíbí, že oba zmiňují vlastně v každé vzájemné narážce otázku peněz. Tak jako naposledy Mayweather. Ten slíbil 10 tisíc dolarů tomu, kdo dá nejvtipnější titulek sestříhanému videu, které umístil na sociální sítě a ve kterém se vysmívá svému rivalovi. „Dražba“ skončí v pondělí 19. prosince.

Neporažený boxerský šampion, který oficiálně ukončil kariéru loni v září, zpět z důchodu jej ale opětovně láká jak velký rival – Filipínec Manny Pacquiao –, tak právě McGregor , o pár dnů dříve výřečnému Irovi vzkázal, že pokud bude i nadále mluvit o jejich vzájemném souboji, tak ho při první příležitosti (osobním setkání) praští mezi oči.

„Nikdy bych neohrozila svoje tělo a svůj tým kvůli penězům. To, co mě baví, je chuť vyhrávat a být nejlepší na světě. Vše okolo nepovažuji pro sebe za tak důležité, i když chápu, že je to třeba. Každopádně Conorovi patří i jedno díky. Tak moc chtěl bojovat na UFC 205, že já dostala čas připravit se na svůj comeback po zranění až nyní na prosinec,“ dodal Rouseyová.

Otázkou je, zda tento všechen humbuk nemá za úkol tak trochu zastínit čerstvou informaci, že stejně jako Jon Jones, tak i další známý letošní dopingový hříšník – Brock Lesnar – dostal za svůj prohřešek proti pravidlům (anti-estrogen) před červencovým UFC 200, kde zdolal na body Novozélanďana Marka Hunta, roční distanc a pokutu 250 tisíc dolarů, tedy 10 procent ze své výplaty za tento souboj.

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze