Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

OKTAGON 11 v Ostravě navazuje na UFC v Praze. Přiblíží se spolupráci s obrem?

Oktagon 11 se blížíOktagon 11 se blížíPRAHA – V pátek 15. března vše v severomoravské metropoli vypukne. Stejně jako loni, také tentokrát je připraveno do OC FORUM Nová Karolina oficiální vážení zápasníků, aby o den později vyprodaná bouřící Ostravar Arena viděla už jedenáctý galavečer organizace OKTAGON MMA. Galavečer, který může být hodně zajímavý...

Jsou to necelé tři týdny, kdy se v Praze objevil cirkus jménem UFC. Uchvátil, okouzlil, ukázal svůj lesk, profesionalitu a zase odtančil o dům dál. Jenže zajímavé věci se neděly jen před zraky fanoušků a diváků, ale také v zákulisí.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Moderátorem večera byl totiž spolumajitel české organizace tohoto sportu – OKTAGON MMA. Kromě přípravy na vlastní práci se celý týden pohyboval za kulisami.

„Dostalo se mi možnosti si dlouze povídat s Davidem Shawem (viceprezident UFC), udělal jsi nějaké kontakty, protože kromě Vicky Coghlanové (z londýnské pobočky ligy) už tam z těch lidí, přes které se nám povedlo před lety přivést UFC na obrazovky Nova Sport, vlastně nikdo není,“ vyprávěl Novotný bezprostředně po galavečeru slavné ligy MMA v české metropoli.

Ideální příležitost říct také o svém projektu, co říkáte? Stejné myšlenky měl pochopitelně i Novotný. „Spolupráce? Néééé, to bych si nedovolil,“ dělal nejdříve trochu tajemného se šibalským úsměvem na tváři. Nakonec se ale rozmluvil.

„Vím, že nás sledují. Není tajemstvím, že nás žalovali ohledně dvou záležitostí, naštěstí se na to již vykašlali. Ale mají přehled, o tom žádná. Nejsem tak naivní, abych za Shawem přišel, řekl, kdo jsem, že mám OKTAGON MMA, pojďme něco vymyslet,“ začal s vyprávěním.

„Ale když řekl, že zná dobře české organizace, tak jsem se ho zeptal: A jaké?... Co řekl? Odpověděl správně,“ rozesmál se Novotný. Poté ale už zase chvíli pokračoval s vážnou tváří.

Oktagon 11 fightcardOktagon 11 fightcard 

„Ukázal jsem jim náš facebook, youtube kanál, vysvětlil, co děláme. Shawovi, Joanne Jedrzejczyková, Volkan Oezdemir i Bruce Buffer. I díky tomu se se mnou bavili o půl hodiny déle, než museli. Připravená prezentace? Nikoliv, jen využití příležitosti, což jsem ostatně řekl i Bruceovi. Ukázal jsem mu jeho knihu, kde právě o tom, aby se chytil své příležitosti, píše. Řekl jsem mu, že já právě to nyní dělám,“ přidal.

Až další týdny a měsíce ukáží, jak dokáže týden v zákulisí obra MMA v Praze využít.

„Získal jsem tu mnoho kontaktů, bavil se s trenéry různých gymů, kteří by k nám chtěli posílat své kluky. Víš, UFC je o světelné roky dále než my, dělají skvělé promo, umí to prodat, na druhou stranu my umíme v průběhu gala udělat větší show, investuje více do efektů. A na rovinu, u nás to nejen my, ale i další – NOW, XFN, GCF atd., dělají skvěle. Podobné galavečery se jinde v Evropě nedělají. Naše scéna je nesmírně silný, máme skvělé fanoušky,“ zakončil.

Sobotní vyprodaná Ostravar Arena může jeho slova potvrdit.

A bojovníci v čele s Davidem Kozmou, Milošem Petráškem či Karlosem Vémolou mají o další motivaci postaráno. Můžete si býti jisti, že se o dění z galavečera dozví i v zámoří. Vždyť zástupci UFC budou přímo na místě...

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2019 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze