Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

McGregor a box: Chci odvetu s Floydem, jednal jsem s Pacquiaem. Láká mě titul!

  • Napsal Antonín Vavrda

Mayweather vs. McGregorMayweather vs. McGregorLAS VEGAS – Conor McGregor se v sobotu po roce a půl vrátí do oktagonu UFC. Irský bouřlivák, kterého čeká nebezpečný Američan Donald „Cowboy“ Cerrone ale v sobě stále nosí touhu po pokračování i boxerské kariéry. Důkazem budiž otevřené povídání s reportérem ESPN Arielem Hewanim.

O tom, co zaznělo směrem k jeho návratu do klece, už jsme vás informovali včera. Jednatřicetiletý rodák z Dublinu se ale rozpovídal také na téma on a box.

Tuto epizodu totiž na profesionální úrovni (McGregor v mládí absolvoval pár amatérských zápasů) otevřel před více než dvěma lety de facto spíše exhibicí s Floydem Mayweatherem, ve které ale byl tvrdě ztrestán a poražen po deseti kolech.

DALŠÍ NOVINKY Z RINGU:

I přes výprask, který inkasoval, se „The Notorious“ stále nevzdal myšlenky na další profesionální duely. A dokonce i boxerskou odvetu s Floydem Mayweatherem, který letos v únoru oslaví 43. narozeniny. A který opakovaně končí a zase obnovuje kariéru. A který nyní spolupracuje s prezidentem UFC Danou Whitem.

„Chtěl bych znovu toho chlapa. Myslím, že bychom si to měli zopakovat. Myslím, že i on s touto myšlenkou flirtuje. Jasně, může jít a vybrat si někoho jiného, ale nikdy to nebude stejné jako proti mně. V tom zápase jsem byl skvělý,“ začal své povídání na toto téma McGregor.

„Vím, že bych porazil Floyda. Porazil bych ho, pokud bychom se utkali znovu. Nešel do klece, jak tvrdil. Měl jsem to být já v boxu a pak klec, tak to řekl, ale nikdy nedodržel. Byť to byla jen ústní dohoda, nikoliv na papíře. Nechci ho do ničeho tlačit, je to jeho věc, ale vím, že bych ho zničil. A člověk nikdy neví, co se stane,“ pokračoval, aby vzápětí hodně překvapil...

„Vlastně jsme byli celkem blízko dohodě s Mannym Pacquiaem. Ano, jednali jsme spolu. Ano, ležela na stole nabídka. A ano, je to stále ve hře, ale momentálně ne. Uvidíme, co bude dál,“ šokoval McGregor skutečností, že by se rád utkal s druhou velkou boxerskou legendou současnosti.

Filipínec, který nedávno oslavil 41. narozeniny, má navíc v držení titul mistra světa, poté, co loni šokoval triumfem nad Američanem Keithem Thurmanem, je totiž nesporným šampionem federace WBA ve velterové váze. A právě to McGregora nesmírně láká.

„Chci se stát mistrem světa v boxu. Chci dokázat to, co nikdo přede mnou (být mistrem světa v boxu a být šampionem UFC). Takže ano, je to možnost. Stejně jako případný zápas s Pauliem Malignaggim (mezi oběma je rivalita od chvíle, co si jej Conor pozval před duelem s Mayweatherem do kempu a následně ho zesměšnil videem a vyhodil). Pokud bude chtít, jsem připraven,“ dodal McGregor.

Jak to vše nakonec dopadne, to nejspíše začneme zjišťovat až po víkendu a souboji Ira s Cerronem. Všechny možnosti jsou ale určitě velmi zajímavé...

Copyright © 2010-2022 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze