Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

McGregor: Jsem hrdý, že mohu pomáhat rodinám zemřelých policistů a hasičů

Conor McGregor pomáháConor McGregor pomáháDUBLIN – V minulém týdnu pochoval oblíbenou tetu, jejíž smrt nakonec neměla nic společného s pandemií koronaviru, byť on sám nejdříve tvrdil něco jiného. Irský bojovník Conor McGregor se sice současné krize obává, zároveň ale zůstává aktivní ve svých aktivitách. A to nejen těch výdělečných.

Nedávno jsi daroval 1 milion dolarů na nadaci Stephen Siller Tunnel to Towards Foundation skrz svoji whiskey Proper No. 12. Co tě vedlo k výběru zrovna této charity?

Když jsme začali přemýšlet, na kterou charitu dát peníze, můj partner Ken Austin viděl v televizi reklamu právě na Tunnel to Towards. Kenova žena vyrůstala v Queensu v New Yorku, mnoho prvních respondentů žilo v této oblasti a mnoho jich 11. září 2001 přišlo o život, stejně jako Steven Siller.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Jsme hrdí na to, že můžeme s touto nadací spolupracovat a uctíváme tak tyto hrdiny. Cílem nadace je zajistit stabilitu a ochranu rodinám, které čelí náhlé tragické ztrátě. Dar od Proper No. 12 bude sloužit k zaplacení hypotéky rodinám policistů a hasičů po celé Americe, kteří zahynuli během služby a zanechali za sebou malé děti.

Jaký způsob pití whiskey je tvůj nejoblíbenější? Mimo pití čisté whiskey nebo s ledem, máš rád i nějaké míchané nápoje?

Nejradši mám svoji Proper No. 12 čistou nebo s ledem, ale není nic špatného na míchání této whiskey jako například Proper Sour nebo Proper and Ginger. Oba mám moc rád.

Pojďme mluvit o UFC. Jaká je tvoje předpověď na zápas Chabib Nurmagomedov vs. Tony Ferguson? Chtěl by si bojovat s vítězem?

Vzhledem k tomu, co se momentálně děje, je jasné, že na prvním místě je zdraví a musíme zůstat v bezpečí a nevytvářet větší skupiny. Uvidíme, jak se rozhodne Dana a UFC. Jedna věc, kterou ale s jistotou mohu říct je, že jsem se nikdy nikomu nevyhýbal, a to platí stále.

Prozradíš nám, kdo bude tvůj další soupeř v UFC? Kolik zápasů tě ještě čeká, než odejdeš ukončíš kariéru?

Řeknu to takhle: Jsem plně soustředěn na sport, který miluji, na výhry v mých soubojích jako ten s Donaldem Cerronem, který trval 40 vteřin. Tento rok pro mě bude obrovský a svět opět uvidí, že jsem ten nejlepší bojovník v historii UFC. V mé kariéře bude ještě mnoho zápasů. Miluji to, co dělám. Jsem stále hladový. Nad odchodem do důchodu vůbec nepřemýšlím.

Jsi znám tím, že předvádíš na instagramu spoustu věcí od hodinek, přes tenisky až po obleky. Prozradíš nám, jaké jsou tvé oblíbené tenisky, hodinky, košile nebo saka?

Miluju své nové boty Reebok Zigs. Jsou pohodlné a skvěle se v nich běhá. Samozřejmě, jak většina lidí ví, mám i svoji řadu oblečení s Názvem August McGregor. Je to skvělé oblečení. Miluji každý kus od triček po parádní obleky, které vyrábíme.

Máš nějaké rady pro ty z nás, kteří se obávají koronaviru?

Klíčem je hygiena rukou. Dobré návyky, které získáme kvůli COVID-19, nás v budoucnu udělají silnějšími. Všichni by měli být ostražití, izolovaní a v bezpečí domova se svojí rodinou. Lidé by ani na vteřinu neměli ztratit ostražitost. Všichni, po celém světě jsme v tom spolu a porazíme to.

Ještě něco bys chtěl vzkázat?

Sláinte* a zůstaňte v bezpečí. Všechny vás miluju. (*irský a skotský výraz slova “Na zdraví”)

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze