Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

K.O. roku 2019 v UFC dle čtenářů Pb.cz: Masvidal nakonec předčil Muradova

Masvidal demoluje AskrenaMasvidal demoluje AskrenaPRAHA – Je zde další zhodnocení naší ankety, tentokrát ze světa smíšených bojových umění. V ní jste mohli hlasovat o nejlepší knockout uplynulých dvanácti měsíců v UFC.

Do našeho výběru se dostal také zástupce domácí scény, Uzbek žijící v Česku Machmud Muradov. Ten stihl na podzim dva duely ve slavné lize, přičemž po prvním triumfu na body v tom druhém předvedl parádní knockout proti Trevoru Smithovi.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Za toto K.O. si vysloužil bonus 50 tisíc dolarů od UFC a od vás v našem hlasování druhou příčku za celkem 41 procent hlasů. Ani tato porce mu nestačila, ještě o deset procent více totiž dostal Jorge Masvidal, který po pěti vteřinách souboje ukončil neporazitelnost Bena Askrena.

K rekordu nejslavnější MMA ligy světa nyní „Největšímu zkurvysynovi ve hře“ přibylo také ocenění K.O. roku od našich čtenářů.

Třetí příčku pak už s obrovským odstupem obsadil Masvidal (knockout proti Darrenu Tillovi) a Kevin Lee, který v prvním kole vypnul Gregora Gillespieho.

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2020 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze