Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Kimball vyzval Végha. 'Pomstím kamaráda,' tvrdí Slovák. Jenže… je tu dovolená i Vémola

Végh a Kimball / zdroj foto: OKTAGON MMAVégh a Kimball / zdroj foto: OKTAGON MMAOSTRAVA – Byl to jeden z mnoha příběhů galavečeru OKTAGON 11 v ostravské Ostravar Arena. Američan Jeremy Kimball i v odvetě dokázal zdolat český talent Miloše Petráška. Jenže tím celý příběh neskončil. Ne, teprve začal...

Když přišli na tiskovku, sedli si vedle sebe, usmívali se, Kimball si nejdříve udělal video sálu, poté Petrášek společné selfie, povídali si, prostě těžká pohoda...

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

„Jste kamarádi?“ zaznělo od novinářů. „My jsme byli vždycky v pohodě,“ odvětil Petrášek. Když poté vyprávěl o zápase, v jednu chvíli od něj zaznělo, že je snad vidět, že má za sebou zápas s těžkým soupeřem.

„Na Kimballovi ale nic vidět není,“ opáčila novinářská obec. „To mi ani neříkej,“ rozesmál se bijec přezdívaný „Meloun“, který se stihl mezi duely s americkým bijcem zasnoubit. Když pak „Grizzlymu“ přeložit poslední věty, ten se rozesmál a ukázal sotva viditelnou otlačeninu na líci.

Dlužno dodat, že je většinu jeho obličeje zakrýval pečlivý plnovous.

Už předtím bavila Kimballova konverzace na téma souboje s Attilou Véghem, kterého ještě v oktagonu vyzval. A ten byl pro. „Chci pomstít Miloše, je to kamarád. Takže ano, jeho výzvu přijímám,“ pronesla slovenská legenda MMA.

„8. června platí zápas Atilla vs. Kimball,“ oznámil poté před novináři Ondřej Novotný, spolu-promotér OKTAGON MMA. „Určitě ten zápas chci, ale v tom termínu jsem na rodinné dovolené u moře,“ opáčil Američan. „On to ještě neví, ale žádnou dovolenou mít nebude,“ kontroval s úsměvem Novotný.

Když se na toto téma dostalo později, „Grizzly“ z Denveru přidal: „V listopadu jsem tady... nemůžete se mi divit, ten pás vypadá tak sladce.“ (s pohledem na pás Oktagonu, který ležel na stole před Kozmou)

V tu chvíli se do toho ale vložil Vémola, který sám má na souboj s Véghem zálusk. „To si jako myslí, že my tady budeme čekat na to, až si vyválí šunky na pláži někde v Miami a budeme se všichni řídit dle něj?“ začal své představení s mikrofonem v ruce.

Jak pokračovalo?

Vémola: „Když porazíš Attilu, tak proč ne?“

Kimball: „Hmm, a proč ty nechceš zápasit s Attilou v červnu a se mnou v listopadu?“

Vémola: „Protože Attila na mně není připravený. A to ani ty.“

Kimball: „O shit, tak pojďme na to.“

Vémola: „Nejsi.“

Kimball: „No, byl jsem na větších jevištích, co ty.“

Vémola: „Ne, byli jsme na stejných, kámo.“

Kimball: „Kolik máš zápasů v UFC?“

Vémola: „Šest.“

Kimball: „Vidíš a já jsem zápasil také v Bellatoru.“ (v UFC má Američan čtyři duely, v Bellatoru jeden)

Vémola: „Ok, tak si poraď s Attilou a pojď do mě.“

Kimball: „Tady se někdo Attily bojí.“

Zdá se, že tenhle americký „Grizzly“ neřekl na české scéně ještě poslední slovo. Ostatně, celou tuhle slovní půtku zakončil Novotný s dovětkem, že má s Kimballem více-zápasovou smlouvou a... „Já vám říkal, že vám vyprávíme příběhy. Tady se jeden začal psát.“

Jak bude pokračovat?

OSTRAVA – Byl to jeden z mnoha příběhů galavečeru OKTAGON 11 v ostravské Ostravar Arena. Američan Jeremy Kimball i v odvetě dokázal zdolat český talent Miloše Petráška. Jenže tím celý příběh neskončil. Ne, teprve začal…

 

Když přišli na tiskovku, sedli si vedle sebe, usmívali se, Kimball si nejdříve udělal video sálu, poté Petrášek společné selfie, povídali si, prostě těžká pohoda…

 

„Jste kamarádi?“ zaznělo od novinářů. „My jsme byli vždycky v pohodě,“ odvětil Petrášek. Když poté vyprávěl o zápase, v jednu chvíli od něj zaznělo, že je snad vidět, že má za sebou zápas s těžkým soupeřem.

 

„Na Kimballovi ale nic vidět není,“ opáčila novinářská obec. „To mi ani neříkej,“ rozesmál se bijec přezdívaný „Meloun“, který se stihl mezi duely s americkým bijcem zasnoubit. Když pak „Grizzlymu“ přeložit poslední věty, ten se rozesmál a ukázal sotva viditelnou otlačeninu na líci.

 

Dlužno dodat, že je většinu jeho obličeje zakrýval pečlivý plnovous.

 

Už předtím bavila Kimballova konverzace na téma souboje s Attilou Véghem, kterého ještě v oktagonu vyzval. A ten byl pro. „Chci pomstít Miloše, je to kamarád. Takže ano, jeho výzvu přijímám,“ pronesla slovenská legenda MMA.

 

„8. června platí zápas Atilla vs. Kimball,“ oznámil poté před novináři Ondřej Novotný, spolu-promotér OKTAGON MMA. „Určitě ten zápas chci, ale v tom termínu jsem na dovolené. Rodina, pohoda,“ opáčil Američan. „On to ještě neví, ale žádnou dovolenou mít nebude,“ kontroval s úsměvem Novotný.

 

Když se na toto téma dostalo později, „Grizzly“ z Denveru přidal: „V listopadu jsem tady… nemůžete se mi divit, ten pás vypadá tak sladce.“ (s pohledem na pás Oktagonu, který ležel na stole před Kozmou)

 

V tu chvíli se do toho ale vložil Vémola, který sám má na souboj s Véghem zálusk. „To si jako myslí, že my tady budeme čekat na to, až si vyválí šunky na pláži někde v Miami a budeme se všichni řídit dle něj?“ začal své představení s mikrofonem v ruce.

 

Jak pokračovalo?

 

Vémola: „Když porazíš Attilu, tak proč ne?“

 

Kimball: „Hmm, a proč ty nechceš zápasit s Attilou v červnu a se mnou v listopadu?“

 

Vémola: „Protože Attila na mně není připravený. A to ani ty.“

 

Kimball: „O shit, tak pojďme na to.“

 

Vémola: „Nejsi.“

 

Kimball: „No, byl jsem na větších jevištích, co ty.“

 

Vémola: „Ne, byli jsme na stejných, kámo.“

 

Kimball: „Kolik máš zápasů v UFC?“

 

Vémola: „Šest.“

 

Kimball: „Vidíš a já jsem zápasil také v Bellatoru.“ (v UFC má Američan čtyři duely, v Bellatoru jeden)

 

Vémola: „Ok, tak si poraď s Attilou a pojď do mě.“


Kimball: „Tady se někdo Attily bojí.“

 

Zdá se, že tenhle americký „Grizzly“ neřekl na české scéně ještě poslední slovo. Ostatně, celou tuhle slovní půtku zakončil Novotný s dovětkem, že má s Kimballem více-zápasovou smlouvou a… „Já vám říkal, že vám vyprávíme příběhy. Tady se jeden začal psát.“

 

Jak bude pokračovat?

Nemáte povoleno vkládat komentáře.

Copyright © 2010-2019 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze