Profiboxing.cz

Přepnout do PC verze

Definitivně potvrzeno! UFC se poprvé představí v Praze, chybět nebude Pudilová

  • Napsal Antonín Vavrda

UFC bude v PrazeUFC bude v PrazePRAHA – Konec spekulacím, tuzemští fanoušci UFC si mohou do svého kalendáře zakroužkovat datum 23. února, kdy se slavná liga MMA představí v české metropoli. A pochopitelně také příznivci z okolních zemí. Prodej vstupenek odstartuje v pátek 7. prosince v 10:00 hodin.

„Během pokračující expanze UFC po Evropě jsme Českou republiku dlouho sledovali. Jsme nesmírně rádi, že naším nadšeným českým fanouškům konečně přivezeme první akci. Těšíme se, že v této zemi posílíme značku UFC a pomůžeme k dalšímu růstu MMA. Bude to skvělý večer,“ vzkázal v připravené tiskové zprávě do Česka viceprezident UFC David Shaw.

DALŠÍ NOVINKY Z OKTAGONU:

Jako první informaci přinesl web Nova Sport, která bude galavečer vysílat, následně po 20. hodině umístili na svůj twitterový účet informaci o konání UFC Fight Night 145 v Praze také zástupci slavné ligy.

„Jsme jedna z mála zemí Evropy zavítá, ono jich zase tolik není,“ řekl pro Nova Sport Ondřej Novotný, promotér Oktagon MMA a také moderátor a komentátor. A má pravdu, dosud zavírala UFC na starý kontinent do Ruska, Polska, Německa, Irska, Nizozemí, Švédska a také na britské ostrovy. Pro rok 2019 ale plánuje Dana White se svým týmem v Evropě pět až sedm eventů.

Mezi nimi také Prahu. A s Luckou Pudilovou, jediným tuzemským zástupcem se smlouvou ve slavné lize. Další jména jsou opředena tajemstvím.

UFC v PrazeUFC v Praze

Fightcard, která většinou obsahuje od 10 do 14 zápasů, bude zveřejňována postupně. Momentálně se ladí obchodí strategie s domácí prostředníky, tedy zástupci Novy a Bestsport, která se stará o pražskou O2 Arenu, kde se galavečer uskuteční.

„Pro nás to je obrovská čest, že si UFC vybralo právě Prahu. Praha a Londýn budou příští rok jediná evropská města, kde se UFC objeví,“ řekl Robert Schaffer, generální ředitel O2 arény.

V dalších dnech by se mohli netrpěliví domácí fanoušci dozvědět další novinky. Do té doby mohou vesele spekulovat o dalších česko-slovenských jménech, která by se mohla na akci objevit. V čele s Karlosem Vémolou, Jiřím Procházkou či Tomášem Deákem.

A také by si měli zaškrtnout následující termíny:

Středa 5. prosince 2018 – 10:00 hodin –, kdy se začnou prodávat lístky pro členy Fight Clubu.
Čtvrtek 6. prosince 2018 – 10:00 hodin –, kdy se ke vstupenkám budou moct dostat ti, kteří se zaregistrují na stránkách www.ufc.com/praha.
Pátek 7. prosince 2018 – 10:00 hodin –, kdy začne volný prodej lístků.

Jejich cena startuje na 990 kč.

Copyright © 2010-2021 Profiboxing.cz

Nahoru PC verze